Wyjątkowa wystawa grafiki Leokadii Cyrulik

Bardzo często nie dostrzegamy rzeczy, które towarzyszą nam każdego dnia. Leokadia Cyrulik, mistrzyni analizy rzeczywistości zastanej, zaprasza nas do świata martwej natury, który z pozoru może wydawać się nieciekawy. Od wczoraj te niezwykłe fragmenty naszej codzienności, przedstawione na grafikach artystki, zdobią ściany galerii Muzeum Ognia w Żorach.

Wystawa pt. “Inwentarz wspomnień” to wyjątkowa okazja, aby spojrzeć na naszą codzienność z zupełnie nowej perspektywy. Prace Cyrulik ukazują piękno i głębię rzeczy, które na co dzień mogą umykać naszej uwadze. Jej grafiki to swoiste zatrzymanie czasu, uchwycenie momentów, które łączą w sobie przeszłość i teraźniejszość, tworząc unikalny inwentarz wspomnień.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tej niezwykłej wystawy, która będzie dostępna do 5 lipca 2024 roku. To niepowtarzalna okazja, by odkryć, jak artystka potrafi przekształcić zwykłe przedmioty w poruszające dzieła sztuki.

Przybądźcie i zobaczcie, jak można narysować ciemność 🖤. Wystawa Leokadii Cyrulik to prawdziwa uczta dla oczu i ducha, która na długo pozostanie w pamięci każdego odwiedzającego.

Muzeum Ognia w Żorach Wystawa “Inwentarz wspomnień” Otwarta do 05.07.2024 r.

Czekamy na Was!