Wystawa „Moja Utopia” Oksany Popieli w Muzeum Ognia

Muzeum Ognia serdecznie zaprasza na wyjątkową wystawę malarską „Moja Utopia” autorstwa Oksany Popieli, która będzie dostępna od 6 lipca do 31 sierpnia 2024 roku.

Opis wystawy:

Wyobraź sobie moment, gdy twoje serce bije w rytm wszechświata, a codzienna rzeczywistość rozpływa się w morzu kolorów i kształtów. Jednocześnie, gdzieś na skraju świadomości, wciąż czujesz ciężar codziennych trosk.

W tej przestrzeni, zawieszonej między ziemią a niebem, zapraszamy Cię do świata Oksany Popieli. Świata złożonego z abstrakcyjnych obrazów, gdzie każde pociągnięcie pędzla jest mostem między rzeczywistością a marzeniem.

„Moja Utopia” to osobista odyseja przez labirynt ludzkiego doświadczenia. W każdym obrazie Oksana starała się uchwycić te ulotne momenty, gdy czujemy się częścią czegoś większego, nie zapominając o szorstkiej fakturze codzienności.

Czy kiedykolwiek czułeś, jak twoje marzenia zderzają się z rzeczywistością? Albo jak rutyna dnia codziennego nagle rozświetla się błyskiem inspiracji? To właśnie te chwile artystka próbowała zamknąć w ramach swoich prac.

„Moja Utopia” to zaproszenie do podróży w głąb siebie, pytanie o nasze miejsce w świecie i o to, jak radzimy sobie z ciągłym napięciem między aspiracjami a rzeczywistością.

Zapraszamy do zagłębienia się w ten świat abstrakcyjnych form i kolorów. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu odbicie własnych doświadczeń, marzeń i lęków. Witaj w „Mojej Utopii” – miejscu, gdzie rzeczywistość i marzenia tańczą w wiecznym uścisku.

Wystawa „Moja Utopia” Oksany Popieli będzie montowana 6 lipca i dostępna do zwiedzania do 31 sierpnia 2024 roku w Muzeum Ognia. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, by zobaczyć świat przez pryzmat jej twórczości.

Serdecznie zapraszamy!